Vytvořte si jednoduše 5.1 prostorový zvuk s Bluetooth reproduktory

 
Další 1 fotografie v galerii
Nový reproduktorový systém se dá připojit ke všem zdrojům hudby / Logitech
Na tuzemský trh přichází cenově výhodný reproduktorový systém s 5.1kanálovým prostorovým zvukem od Logitechu, který se dá připojit ke všem zdrojům hudby.

Jelikož je k dispozici několik možností připojení, můžete s novým reproduktorový systémem Logitech Z607 Surround Sound poslouchat zvuk z televize, telefonu nebo počítače přes Bluetooth nebo kabel s 3,5mm jackem, případně RCA konektory.

Můžete také přehrávat obsah SD karty nebo USB disku a přijímat vysílání FM rádia. Model Logitech Z607 s výkonem 160 W a 5,25" subwooferem nabízí dostatečně mohutný zvuk s čistými výškami a hlubokými, silnými basy z jakéhokoli zdroje zvuku.

Systém je vybaven dlouhými 6,2m kabely pro zadní satelitní reproduktory, takže nebudete muset přesunovat nábytek v místnosti, abyste pro ně našli nejvhodnější místo pro dosažení optimálního prostorového zvuku.

Postavte reproduktory na stoly, stolky nebo konzoly, anebo je můžete jednoduše připevnit na zeď. Zvuk se dá ovládat z libovolného místa v místnosti (až na vzdálenost 10 metrů) pomocí kompaktního dálkového ovladače s tlačítky pro přehrávání, pozastavení a přeskakování skladeb, ovládání hlasitosti, výběr vstupu, přepínání rozhlasových stanic a další funkce.
 
Reproduktorový systém Logitech Z607 Surround Sound s Bluetooth se začne od poloviny listopadu 2018 prodávat za 3 290 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama