K výkonnému receiveru od Pioneeru můžete připojit až 7 reproduktorů a dva subwoofery

 
Další 2 fotografie v galerii
Receiver lze použít jako domácí audio centrum a bezdrátově rozvést zvuk po celém bytě / BaSys
Pokud si chcete pořídit receiver pro domácí kino, tak určitě nepřehlédněte model Pioneer VSX-933, který na podzim získal ocenění EISA Award Best Product. Co tedy tato letošní novinka nabízí?

Praktické je, že tento přístroj lze zapojit až do osazení 7.2 (7 reproduktorů a dva subwoofery) s tím, že každý ze sedmi kanálů obsahuje koncový zesilovač o výkonu 135 W.

Funkce „Reflex Optimizer“ využívá technologii Phase Control a upravuje fázový posun reprodukce jednotlivých zapojených reproduktorů. Díky tomu je zlepšena přesnost prostorového podání, optimalizována reprodukce 3D efektů a výsledkem jsou lepší zvukové zážitky při sledování filmů.

Díky technologiím Dolby Atmos 3.1.2. a DTS:X, které mimo jiné inteligentně řídí reprodukci při zapojení jiného počtu reproduktorů, než pro který je optimalizována přehrávaná zvuková stopa a umí pracovat i s reproduktory instalovanými u stropu, nabízí model zajímavé zvukové podání většiny dostupných filmů a veškeré hudby, ať už se jedná o streamované zdroje nebo fyzické Blu-Ray, DVD či CD nosiče.

Správné přizpůsobení reprodukce dané místnosti usnadňuje automatická kalibrace MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System). S pomocí dodaného mikrofonu umístěného na nejčastějším poslechovém místě si zařízení samo nastaví zpoždění zvuku z jednotlivých reproduktorů, přičemž zohlední velikost prostoru, umístění reproduktorů i odrazy od stěn.

Navíc můžete využít receiver VSX-933 jako domácí audio centrum a bezdrátově rozvést zvuk po celém bytě nebo domě, stačí si pořídit samostatné reproduktory kompatibilní se standardem FlareConnect. Receiver Pioneer VSX-933 se na našem trhu prodává za 12 900 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama