Samsung má první smartphone na světě, který je vybaven čtyřmi fotoaparáty

 
Další 1 fotografie v galerii
K dispozici je dvojnásobný optický zoom a ultraširokoúhlý objektiv / Samsung
Již od včerejška si můžete pořídit na tuzemském trhu nový chytrý telefon řady Galaxy – Galaxy A9. Tento nový model Samsungu zaujme určitě zejména nadšené fotografy, protože umožní scénu zachytit hned 4 fotoaparáty.

Pomocí čtyř objektivů můžete popustit uzdu své kreativitě a pořizovat skutečně zajímavé snímky. K dispozici je dvojnásobný optický zoom a ultraširokoúhlý objektiv. 

Díky technologii rozpoznání scény s využitím umělé inteligence je fotoaparát schopen okamžitě rozpoznat fotografovaný objekt a odpovídajícím způsobem přizpůsobit nastavení pro dosažení co nejlepšího výsledku.

Objektiv se selektivní hloubkou ostrosti vám zase dává možnost ručně nastavovat hloubku ostrosti fotografií. S 24 Mpix hlavním objektivem telefonu Galaxy A9 lze pořídit dostatečně jasné snímky i za nepříznivých světelných podmínek.

Baterie telefonu Galaxy A9 s kapacitou 3 800 mAh nabízí dostatečně dlouhou výdrž. Díky 128GB internímu úložišti telefonu, které lze rozšířit pomocí SD karty až o dalších 512 GB, můžete nyní fotografovat bez jakýchkoli omezení, můžete více ukládat a méně mazat.

Novinka se prodává ve třech barvách: černé Caviar Black, modré Lemonade Blue a růžové Bubblegum Pink, ovšem růžová barva není zatím v České republice dostupná. Ergonomický design nového áčka je vybaven zaobleným 3D sklem pro pohodlný úchop. Model Galaxy A9 se již prodává, a to za 14 999 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama