Novinka pro pařmeny: Tenhle adaptér umožňuje použití myši a klávesnice s konzolemi PS4, Xbox One i Nintendo Switch

 
Další 1 fotografie v galerii
Pomocí adaptéru zapojíte do hry větší množství ovládacích kláves, které umožňují nejen preciznější pohyb a zamíření, ale i rychlejší reakci / Pixabay
Na tuzemském trhu se objevil adaptér Genesis Tin 200, který umožňuje hraní herních titulů, které byly dosud hratelné jen pomocí gamepadu. Adaptér jen připojíte bez nutnosti instalace jakéhokoliv softwaru nebo dodatečné konfigurace.

Novinka Genesis Tin 200 je malý adaptér, který poskytuje velké množství možností. Použití myši a klávesnice s konzolemi usnadní hru.

Pomocí adaptéru zapojíte do hry větší množství ovládacích kláves, které umožňují nejen preciznější pohyb a zamíření, ale i rychlejší reakci. 

Trh her a herních příslušenství se neustále vyvíjí, proto byl adaptér Genesis Tin 200 naprojektován s ohledem na budoucí vývoj v tomto segmentu.

Adaptér umožňuje aktualizaci firmwaru prostřednictvím USB (vyžaduje se počítač). V současnosti jsou klávesy přiřazeny automaticky, připravovaná aktualizace firmware pak umožní ruční nastavení podle vlastních preferencí.

Adaptér je kompatibilní s většinou zařízení dostupných na trhu (včetně PS4, PS3, Xbox One a Nintendo Switch). Novinka Genesis Tin 200 je již v prodeji i na našem trhu, a to za 649 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama