Audiosystém s karaoke pro silvestrovskou party: Kompaktní all-in-one řešení pro pořádnou zábavu

 
Další 2 fotografie v galerii
O výkon se starají 2 středobasové reproduktory o průměru 13 cm a 4 výškové měniče o průměru 4 cm / Panasonic
Party systém společnosti Panasonic disponuje zesilovačem o výkonu 300 W RMS, 6 reproduktory, 2 bassreflexy, ovládacím panelem, konektory pro připojení USB disku a 2 mikrofony pro karaoke, nechybí ani volitelné stylové osvětlení.

Tento audiosystém, nesoucí označení Panasonic SC-UA30, má dostatečnou konektivitu, která umožňuje reprodukci libovolného hudebního doprovodu na jakémkoliv večírku. Kromě USB zdířky a Bluetooth je k dispozici aplikace Panasonic Max Juke, s jejíž pomocí můžete jednoduše využít nastavení úrovně výšek a basů i řadu DJ funkcí, jako například nahrání krátkých sekvencí a jejich následné přehrávání ve smyčce.

Aplikace nabízí zároveň sofistikovaný hudební přehrávač s možností tvorby playlistů a přehrávání zvuku z YouTube. Samozřejmě můžete využít populárních streamovacích služeb, jako Spotify, Tidal či Apple Music.

Pro večírky ve stylu karaoke jsou k dispozici dva konektory pro připojení mikrofonů s možností zařazení efektního echa a propracované funkce "Full Karaoke", která umožňuje potlačit v nahrávce z libovolného zdroje původní vokály a pomáhá hlídat rychlost zpěvu.

O co nejlepší zvukovou kulisu se starají dva středobasové reproduktory o průměru 13 cm a čtyři výškové měniče o průměru 4 cm instalované do čela a boků systému. To vše doplňují dva 13 cm bassreflexy pro zdůraznění hlubokých tónů.

Tato konstrukce zajišťuje stejnou kvalitu reprodukce v celém ozvučeném prostoru a umožňuje dosáhnout výraznějšího basového základu. Audiosystém Panasonic SC-UA30 je v prodeji za 5990 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama