Retro Bluetooth sluchátka pro bezdrátový a nepřetržitý poslech s funkcí rychlonabíjení

 
Další 1 fotografie v galerii
Módní doplněk pro nejednoho hudebního fanouška / Panasonic
Při pohledu na ně si připomenete přelom sladkých osmdesátých a devadesátých let, kdy se v nich po ulici pohybovaly stovky hudebních nadšenců.

Takto velká sluchátka dobře odhlučňovala ruch okolí, takže vás při poslechu hudby vůbec nic nerušilo. Model Panasonic RP-HTX80B se navíc může pochlubit bezdrátovým připojením Bluetooth a dostatečně silnou baterií s funkcí rychlonabíjení.

Tato sluchátka Panasonic jsou vybavená zvukovými měniči o průměru 40 milimetrů s neodymovými magnety, jež by měly zajistit bohatý zvuk. Pro zajištění zřetelných a dynamických basů mají sluchátka navíc funkci “Acoustic Bass Control”, která vhodně upravuje předozadní pohyb měniče při přehrávání.

Pro pohodlnou mobilitu je důležité, že sluchátka RP-HTX80B disponují zabudovanou vysokokapacitní dobíjecí baterií. Sluchátka by podle výrobce měla zvládnout až 20 hodin nepřetržitého přehrávání při plném nabití či 150 minut přehrávání za pouhých 15 minut nabíjení. Model má také vestavěný mikrofon a může proto fungovat i jako hands-free.

Sluchátka RP-HTX80B vás ovšem zaujmou na první pohled - díky svému zábavnému retro designu se stanou správným módním doplňkem pro nejednoho hudebního fanouška.

Hlavový most sluchátek byl vytvořen tak, aby pohodlně obepínal hlavu a měkké, ale těsně obepínající, chrániče uší zajišťují optimální přítlak i při delším poslechu.

Sluchátka si můžete koupit v matném provedení hned ve čtyřech módních barvách (černá, ledová šedá, burgunda a okrová).

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama