Chcete se v zahraničí ubytovat v luxusu za dostupnou cenu? Vyzkoušejte novou službu Beyond by Airbnb

 
Další 3 fotografie v galerii
Tak kde se večer ubytuji? / Pixabay
Ubytovací platformu Airbnb asi jistě dobře znáte, letos je na trhu už 10 let. Aktuálně si můžete v této aplikaci vybrat některé ze 4,5 milionu míst k pobytu v 81 000 městech. Nyní jsou dostupné čtyři nové kategorie ubytování a další tři nové moduly.

Jde o tyto moduly: Prázdninové domy, Unikátní prostory, B&B a Boutique hotely. Uživatelům to napomůže k většímu výběru ubytování, přinese větší transparentnost v možnostech ubytování a hostitelům umožní lépe ukázat to, co je na jejich domově jedinečné.

Dostupné jsou nově všem Airbnb hostitelům i nástroje, které umožní kategorizovat své nabízené domovy řadou zajímavých detailů, všem cestovatelům jsou zase otevřeny dveře k sofistikovaným vyhledávacím funkcím, které umožní najít to pravé pro každého. Všech 7 typů ubytování bude hostům k dispozici už toto léto.

Spuštěn byl také modul Airbnb Collections – domovy pro každou příležitost. Spuštěné kategorie Airbnb pro rodiny a Airbnb pro práci později během roku doplní ideální domy pro svatbu, líbánky, skupinové pobyty nebo večeře s oslavou.

Novinkou je také Airbnb Plus, jež určeno hostům, kteří hledají bydlení, výjimečné hostitele a jistotu. Ověření probíhá osobně, a hostitelé musí projít stobodovým checklistem, který zohledňuje čistotu, komfort nebo design interiéru.

Hostitelé přes Airbnb Plus budou benefitovat z top umístění na webu a služeb, jako jsou například konzultace s interiérovými designéry, profesionální fotografie a prémiová podpora.

Pro náročnější cestovatele připravili v Airbnb ještě modul "Beyond by Airbnb". Už toto jaro služba nabídne cesty navržené na míru, a to včetně pobytů v nejluxusnějších domovech, zážitcích dle preferencí cestovatelů a pohostinnosti na maximální úrovni.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama