Robustní, výkonný a bezdrátový přístupový bod pro průmyslové prostředí

Vnější dvoupásmové všesměrové antény jsou oddělitelné / D-Link
Společnost D-Link přidala průmyslový Wi-Fi AC1200 Wave 2 přístupový bod DIS-2650AP mezi svá řešení průmyslových sítí.

Novinka nabízí robustní, centrálně spravované zařízení umožňující spolehlivé bezdrátové připojení v drsných a klimaticky náročných podmínkách.

Průmyslový přístupový bod DIS-2650AP využívá Wi-Fi 5 technologií 802.11ac Wave 2, která poskytuje bezdrátovou rychlost až 1200 Mb/s kombinovanou ve dvou pásmech.

DIS-2650AP podporuje technologii MU-MIMO a funkci řízení pásma (Band Steering), díky kterým může Wi-Fi signál s vysokou šířkou pásma získat víc zařízení současně a zároveň se zařízení automaticky připojují k nejlepšímu dostupnému frekvenčnímu pásmu.

Aby umožnil konektivitu v průmyslových prostorách, disponuje nový přístupový bod robustním kovovým pouzdrem a širokým rozsahem provozních teplot od -20 až do 65 °C. Model DIS-2650AP se dodává také s vestavěnou 2kV přepěťovou ochranou a 15 kV ESD ochranou, které zajišťují nepřetržitý provoz i v případě elektrických přepětí nebo výbojů.

Při nasazení v různých síťových aplikacích lze DIS-2650AP nakonfigurovat do různých provozních režimů: přístupový bod (AP), bezdrátový klient, bezdrátový distribuční systém (WDS) s vysíláním AP nebo WDS most (bez vysílání AP) pro spoje bod-bod (PtP) nebo bod-multibod (PtMP).

Pro vyšší flexibilitu je DIS-2650AP také snadno možné namontovat na DIN lištu nebo na stěnu a má možnost být napájen z PoE nebo přes duální 12V-48V DC svorkovnici pomocí volitelného externího zdroje.

Vnější dvoupásmové všesměrové antény jsou oddělitelné a dle potřeb aplikace je lze zaměnit za antény s jinou směrovou charakteristikou nebo za antény pro venkovní použití, např. při instalaci přístupového bodu ve venkovních instalačních boxech. DIS-2650AP je ideální k umístění do těžko dostupných oblastí, aby poskytoval připojení všude tam, kde je to potřeba.
 
Průmyslový přístupový bod DIS-2650AP lze spravovat z webového rozhraní jako samostatné zařízení nebo centrálně prostřednictvím bezplatného řídícího softwaru
Nuclias Connect nebo pomocí hardwarového Wi-Fi kontroléru  Nuclias Connect Hub, což správcům sítě umožňuje vzdálený dohled a konfiguraci sítě. Nový průmyslový přístupový bod Wi-Fi AC1200 Wave 2 (DIS-2560AP) je již v prodeji, a to za 8 539 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama