Reklama

Praktický pomocník pro váš smartphone, nejenom při cestách do neznáma

 
Další 1 fotografie v galerii
Stativ oceníte například při focení selfie nebo natáčení vlogů / Rollei
Svého mobilního miláčka jistě nevyužíváte pouze pro telefonování, řada z nás považuje za jednu z hlavních funkcí fotografování a také natáčení videií. A přitom by vám jistě mohl pomoci nový stativ Rollei Smartphone Tripod Traveler.

Jde o lehký, kompaktní, cestovní stativ určený především pro smartphony, ale lze jej použít i pro fotoaparáty s maximálním zatížením dva kilogramy. Samotný stativ je přitom díky kombinaci plastu a hliníku velice lehký a skladný.

Dnešní chytré mobilní telefony mají fotoaparáty na vysoké úrovní a poskytují většinou solidní kvalitu obrazu i při nočních záběrech. A však i při nejnovějších technologiích je potřeba při fotografování s dlouhou expozicí stabilizovat mobilní telefon umístěním na stativ, tak aby byl snímek ostrý, což u běžného stativu není možné, protože telefony nejsou vybaveny závitem pro upevnění na stativ.

Tento nový stativ je proto vybaven univerzálním držákem mobilních telefonů do šířky telefonu až 8,5 centimetrů. Stativ Rollei Smartphone Tripod Traveler je navíc vybavený Bluetooth dálkovou spouští, kterou lze snadno spárovat se smartphony se systémem Android i iOS.

Pro instalaci není zapotřebí dalších aplikací a po standardním spárování začne dálková spoušť fungovat. To oceníte například při focení selfie, natáčení vlogů a také právě při pořizování fotografií s dlouhou expozicí, kde tak nedochází k nechtěnému roztřesení obrazu klikáním na telefon.

Stativ nabízí celkovou maximální výšku až 120 centimetrů a minimální výšku je pak možné nastavit již od 39 cm (ve složeném stavu pak stativ zabere pouze 38,5 cm). Hlava stativu je opatřena vodováhou a odnímatelnou upínací paticí s 1/4″ závitem.

Tělo stativu je vybaveno také praktickým držákem dálkové spouště. Součástí balení je pak i vak a poutko pro dálkové ovládání. Novinka Rollei Smartphone Tripod Traveler je již v prodeji, a to za 699 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat