Interaktivní dotykový displej RM03 je digitální tabule odolná vůči bakteriím

Bohaté možnosti připojení reprezentuje také několik portů včetně předního USB-C / BenQ
BenQ uvedl na trh novou řadu interaktivních displejů RM03. Nové modely chytrých interaktivních displejů jsou vybaveny intuitivními výukovými nástroji a funkcemi a vylepšují celkový zážitek, ať už se jedná o distanční, hybridní či prezenční výuku. Výraznými vlastnostmi jsou technologie ClassroomCare, které chrání zdraví studentů a učitelů.

Nové modely řady RM03 jsou osazeny panely BenQ s certifikacemi TÜV a SIAA. Jsou odolné vůči bakteriím a pomáhají předcházet přenosu choroboplodných zárodků.

Díky nanočásticím stříbra, uznávaným zdravotnickou lékařskou komunitou pro jejich schopnost omezovat šíření bakterií a dalších infekcím, byly displeje testovány s účinností 99,9 % proti běžným patogenům způsobujícím nemoci, jako jsou baterie Staphylococcus aureus a bakterie E.coli.

Produkty řady RM03 jsou vybaveny také pery odolnými proti bakteriím, což umocňuje snahu o co nejnižší pravděpodobnost přenosu ve třídě. Dotyková 4K UHD obrazovka dále umocňuje péči o zdraví technologiemi proti odleskům, škodlivému blikání na pozadí a modrému světelnému spektru, což dokládá certifikace TÜV.

Nová modelová řada nabízí komplexní sadu vzdělávacích nástrojů, které umožní vyučujícím poutavější výuku. Vestavěná aplikace EZWrite 6 je více než typická digitální tabule. Širokou škálu možností pro poznámky a kreslení doplňují také nastavitelné pracovní plochy, různé šablony a sada dalších užitečných nástrojů. Aplikace poskytuje prostor pro zapojení studentů živě na dálku a to napříč různými platformami.

Prostřednictvím aplikace InstaShare 2 mohou vyučující a studenti využívat bezdrátové sdílení obrazovky na zařízení RM03 z vlastních notebooků, tabletů nebo jiných chytrých zařízení. Bohaté možnosti připojení reprezentuje také několik portů včetně předního USB-C.

Mezi další užitečné funkce se řadí možnost rozdělení obrazovky na poloviny a zobrazit tak referenční dokument na jedné straně a interaktivní aplikaci EZWrite na straně druhé. V displeji je integrována sada 6 mikrofonů a dva 16W reproduktory, což umožňuje využívat aplikace jako Zoom, Google Meet nebo Microsoft Teams pro videokonference. Nové modely z řady RM03 jsou k dispozici ve 65, 75, 86palcových úhlopříčkách.

Zdroj: BenQ

Mohlo by vás zajímat

Reklama