Online výčep umožňuje každý den vyzkoušet až 8 druhů různých, čerstvě načepovaných, piv

Kurýr by měl přivézt pivo vychlazené na správnou teplotu / Pixabay
Pokud se vám nechce do hospody, stačí si jednoduše na webu objednat nějaké pivo z nabídky online pivního výčepu Peevo.cz. Jenom se musíte rozhodnout, jaké chcete množství a zda skleněnou, nebo PET lahev.

Služba online pivního výčepu Peevo.cz zatím funguje pouze v Praze. Již několik dní si tak můžete objednat některé ze 6-8 druhů piv z menších českých pivovarů (například nefiltrovanou Moravu nebo Raven Sky APA 12 %), které se obměňují několikrát týdně.

Objednávku jednoduše naklikáte do nákupního košíku na webu Peevo.cz, zvolíte množství a skleněnou či PET lahev. Pivo je pak načepováno speciální pípou, díky které nepřijde tekutina do kontaktu se vzduchem. Tak je pivo čerstvé a vydržet by mělo v lahvi až měsíc.

Podle zástupců služby by se pivo mělo dostat k zákazníkovi do 90 minut nebo ve zvoleném čase. Kurýr by měl přivézt pivo vychlazené na správnou teplotu, připravené k servírování.

Výběr je sice menší, aby mohlo být o pivo od skladování po předání co nejlépe postaráno. V tuto chvíli jsou na webu na výběr lahve o objemu 0,5 l, 0,75 l, 1 l nebo 1,5 litru. 

Podle provozovatele webu služba funguje každý den, tedy včetně sobot a nedělí a pivo se rozváží až do deseti hodin do večera. Pokud si objednáte piva v hodnotě alespoň 399 Kč, máte dopravu zdarma. Jinak expresní doprava (do 90 minut) stojí 99 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama