Smartphony NOTE 40 s technologií All-Round FastCharge 2.0 nabijete na 50 % baterie za 8 minut

Sestava zahrnuje i Infinix MagKit pro magnetické nabíjení, včetně pouzdra na telefon MagCase / Infinix
Nová řada NOTE 40 značky Infinix představuje zásadní pokrok v technologii All-Round FastCharge 2.0. Na nových modelech NOTE 40, 40 Pro a 40 Pro 5G zaujmou inovace jako je 100W Multi-Speed FastCharge, Wireless MagCharge a samostatně vyvinutý čip podporující multifunkční režimy nabíjení.

Série NOTE 40 nabízí dle webu výrobce také zaoblený 3D 120Hz AMOLED displej a 108MP superzoom fotoaparát s podporou OIS (optická stabilizace obrazu). Infinix také přináší AI vylepšení jako je Active Halo AI osvětlení a pokračuje ve spolupráci s JBL, čímž zajišťuje dostatečně vysokou úroveň výkonu.

Modely disponují technologii All-Round FastCharge 2.0, poháněnou prvním samostatně vyvinutým čipem Cheetah X1 od Infinixu. Tento čip integruje přesnou detekci výkonu, bezpečnou detekci napětí a podporu různých uživatelských scénářů.

Zajištuje tak vysokou efektivitu nabíjení kdekoli a kdykoli. NOTE 40 Pro+ 5G podporuje 100W Multi-Speed FastCharge, takže nabijete 50 % baterie za pouhých 8 minut v hyper režimu. Nabízí také režim pro nízké teploty a inteligentní režim pro adaptivní nabíjení. Série se může pochlubit vysokou hustotou baterie, takže nabijete 1 600 cyklů a stále máte 80 % kapacity baterie. Ve své třídě navíc nabízí výjimečný 20W Wireless Magcharge.

Sestava zahrnuje Infinix MagKit pro pohodlné magnetické nabíjení, včetně pouzdra na telefon MagCase, magnetické nabíjecí podložky MagPad a magnetické powerbanky MagPower. Technologie Extreme-Temp zajistí spolehlivé nabíjení až do -20 °C.

Bypass Charging 2.0 usměrňuje proud, aby přímo napájel základní desku během intenzivního hraní her nebo sledování videí, čímž předchází přehřívání. Reverzní nabíjení umožňuje sdílet energii s ostatními zařízeními pomocí kabelu nebo bezdrátově rychlostí až 10W. Podpora protokolu PD3.0 umožňuje nabíjení notebooků pomocí nabíječky telefonu, což eliminuje potřebu více nabíječek.

Řada Pro nabízí displej zakřivený o 55°, na němž najdete odolné sklo Corning Gorilla Glass. NOTE 40 disponuje plochým displejem s úzkým rámečkem s designem Unibody MDA (metal device antenna), který skrývá anténu v rámu.

Displej AMOLED s 120Hz nabízí rozlišení 1080P a maximální jas 1300 nitů, což zajišťuje lepší viditelnost za všech světelných podmínek. Certifikace TÜV Rheinland pro ochranu očí proti modrému světlu a vysoká frekvence stmívání PWM 2160Hz poskytuje zážitek bez blikání, který přináší zvýšený komfort pro oči uživatelů.

Nová funkce ‘Active Halo’ od Infinixu je dalším zajímavým prvkem, který spojuje AI a design. Oživuje řadu NOTE 40 s realistickými pulzy světla na modulu kamery telefonu. Displej se mění na základě různých aktivit. Ať už telefonujete, hrajete hry, přehráváte hudbu, nebo jen přijde notifikace, zařízení reaguje.

Modely jsou vybaveny čipsety D7020 a G99, které využívají 6nm procesy pro energetickou efektivitu a vysoký výkon. Tyto čipsety jsou vylepšeny AI funkcemi na XOS 14, včetně Folaxu, Ask AI a generátoru AI tapet.

Pro mobilní hráče znamená 24GB rozšířené RAM vylepšený multitasking, zatímco systém chlazení s vakuovou komorou snižuje teploty až o 7° C. XBOOST Frame Rate Control optimalizuje výkon pro populární MOBA a FPS hry, poskytující prémiový herní zážitek při maximálních snímkových frekvencích. Kromě toho řada NOTE 40 obsahuje duální stereo reproduktory, které byly vyladěny inženýry z JBL do nejmenšího detailu pro pohlcující kvalitu zvuku.

Zdroj: Infinix

Mohlo by vás zajímat

Reklama