U lékaře už nemusíte platit hotově, stačí využít novou aplikaci Trisbee

Stačí, aby měli lékař i klient chytrý telefon, kam si stáhnou aplikaci Trisbee / Pixabay
Chytrý telefon a aplikace, která je zdarma, to je vše, co potřebujete. Například ordinace se pak rázem promění v místo, kde nemusíte lovit po kapsách hotovost, protože jednoduše zaplatí kartou uloženou v mobilu.

Instalace aplikace Trisbee je bezplatná a uživatel, ani ordinace, neplatí žádné fixní poplatky. Pro pacienta je platba zdarma, lékař platí pouze 1,9 procenta z transakce.

A jak to celé funguje? Stačí, aby měli lékař i klient chytrý telefon, kam si stáhnou aplikaci Trisbee. Pacient si do ní uloží svou platební kartu. Když přijde čas platby, jednoduše najde ordinaci v seznamu obchodníků a částku odešle. Lékař hned vidí, že platba proběhla. Je to ideální řešení také pro terapeuty, lékárny, zubaře či právě praktické lékaře.

Samotná instalace aplikace Trisbee je jednoduchá a rychlá, zabere vám cca pět minut, používat se ji naučíte také snadno, navíc se nemusíte k ničemu zavazovat. 

Nyní tak zaplatíte i tam, kde nemají vůbec platební terminál, což je právě v řadě ordinací stále bohužel bežná věc. Stačí, aby měl daný obchodník staženou aplikaci Trisbee Go ve svém telefonu. Aplikace podporuje všechny běžné platební karty (například VISA, MasterCard, Diners Club International nebo Revolut). Aby služba správně fungovala, je důležité si zkontrolovat, že máte ve svém internetovém bankovnictví povolené online platby.

S Trisbee můžete dokonce zaplatit komukoliv ze svých známých nebo kolegů v práci, na koho máte telefonní číslo. Pokud ještě aplikaci nemá, přijde mu SMS. V takovém případě se vám strhne z účtu poplatek ve výši 1,9 % z odeslané platby.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama