Rychlé přístupové Wi-Fi body poskytující dostatečnou šířku pásma a flexibilitu sítě

 
Další 1 fotografie v galerii
DWL-8620AP a DWL-8620APE využívají plný potenciál technologie 802.11ac Wave 2 / D-Link
Na tuzemský trh uvádí D-Link své doposud nejrychlejší unifikované Wi-Fi přístupové body, které umožňují řešit rostoucí nároky na šířku pásma a zajistit bezproblémové flexibilní připojení.

Jde o dva nové unifikované bezdrátové přístupové body – Wi-Fi AC2600 Wave 2 Dual-Band unifikovaného přístupového bodu (DWL-8620AP) a Wi-Fi AC2600 Wave 2 Dual-Band unifikovaného přístupového bodu s externími anténami (DWL-8620APE), které nabízejí novou úroveň konektivity s vyššími rychlostmi a větším pokrytím.

Vybudování a správa Wi-Fi sítě se spolehlivým připojením k internetu může být pro firmy často problém zejména v prostředích s vysokou hustotou bezdrátového provozu. Nové unifikované přístupové body umožňují firmám vytvářet flexibilní a škálovatelné Wi-Fi sítě a slibují vysoké rychlosti.
 
DWL-8620AP a DWL-8620APE využívají plný potenciál technologie 802.11ac Wave 2 a poskytují vysokou konektivitu s velmi vysokými kombinovanými rychlostmi přenosu dat až 2533 Mb/s. Podporují také funkci Link Aggregation, která umožňuje, aby jejich dva gigabitové ethernetové porty fungovaly společně jako jeden port s dvojnásobnou dostupnou šířkou pásma pro maximalizaci celkové propustnosti.

Díky technologii 4x4 MU-MIMO umožňující současnou komunikaci s více klienty jsou tyto přístupové body schopny výrazně zvýšit kapacitu sítě. Mají také vylepšené funkce pro zabezpečení sítě a kontrolu přístupu.
 
Přístupové body lze používat jako samostatná zařízení nebo mohou být centrálně ovládány řídicími jednotkami, které podporují snadné a efektivní nasazení a řízení až 1024 přístupových bodů.

Centrální správa dostupných rádiových frekvencí umožňuje zajistit nejlepší možné pokrytí pro bezdrátové klienty díky automatickému přidělování kanálů a regulaci vysílacího výkonu tak, aby se omezilo vzájemné rušení. Pokud je zjištěna porucha některého přístupového bodu, výkon jeho souseda se automaticky zvýší.

Mezi pokročilé funkce DWL-8620AP a DWL-8620APE patří 802.1p QoS pro lepší fungování aplikací citlivých na zpoždění přenosu, jako jsou VoIP nebo DSCP streamování. Mají také řadu funkcí pro omezení rizika přetížení sítě, například Band Steering.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama