Výkonný router Archer C4000 se čtyřjádrovým procesorem poskytuje silný Wi-Fi signál

Router je vybaven šesti anténami s technologií MU-MIMO / TP-Link
Nový router Archer C4000 je vybaven čtyřjádrovým procesorem s 64bitovou architekturou a taktem 1,8 GHz, takže poskytuje rychlý přenos dat bez zpoždění.

Celkem tak dosahuje tato novinka v kombinaci tří pásem (2x 5 GHz a 1x 2,4 GHz) rychlosti až 4000 Mbit/s. Využitím technologie NitroQAM (1024-QAM) je zvýšena rychlost na všech pásmech o 25 %, zatímco technologie Airtime Fairness a Smart Connect zajišťují plynulost přenosů bez čekání, i když jsou připojena starší zařízení s pomalejší komunikací.

Pro odbavení více zařízení najednou a pro odesílání a přijímání dat v nejlepším dostupném pásmu je pak router vybaven šesti anténami s technologií MU-MIMO. Antény s výkonným zesilovačem vytvářejí silný Wi-Fi signál pro celou domácnost i malou kancelář.

Technologie RangeBoost zlepšuje schopnost detekovat zařízení, která jsou dále od zdroje nebo s nízkým výkonem, což v praxi znamená větší pokrytí. Funkce Beamforming pak směřuje bezdrátové signály směrem k připojeným zařízením, čímž zvyšuje stabilitu jejich Wi-Fi přenosu.

Router je vybaven čtyřmi gigabitovými porty sítě Ethernet, jedním 1 Gbit/s WAN portem, jedním portem USB 2.0 a jedním USB 3.0. Kabelové připojení je optimální pro připojení stolních počítačů, herních konzolí, či 4K televizorů.

Pro připojení k domácímu serveru nebo uložišti NAS je možné využít technologii Link Aggregation (agregace vedení) a ze dvou samostatných Ethernet portů vytvořit jednoho připojení s rychlostí až 2 Gbit/s. Pokud nemáte domácí úložiště, lze jej snadno vytvořit připojením externího disku do portu USB 3.0. Zbývající port USB 2.0 lze využít pro sdílenou tiskárnu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama