Elegantní Smart Monitory pro domácí práci, výuku i zábavu

 
Další 1 fotografie v galerii
Při práci či výuce z domova lze díky vestavěné Wi-Fi technologii využít aplikace Microsoft Office 365 dokonce i bez připojeného počítače / Samsung
Novou modelovou řadu Smart Monitorů uvede na tuzemský trh společnost Samsung. Jde o univerzální a stylové monitory s praktickými vlastnostmi a funkcemi pro práci, učení i zábavu.

Nový monitor Smart Monitor lze připojit k počítači či mobilnímu zařízení, umožňuje přenést do domácnosti celou kancelář či školní učebnu, a kromě toho slouží jako centrum domácí zábavy, podobně jako televize řady Smart TV. 

Mobilní zařízení lze k monitoru připojit pomocí funkcí Tap View, App Casting nebo Apple AirPlay 2. A pokud s telefonem chcete pracovat jako s regulérním počítačem, je tu možnost připojení přes Samsung DeX.
 
Při práci či výuce z domova lze díky vestavěné Wi-Fi technologii využít aplikace Microsoft Office 365 dokonce i bez připojeného počítače – na monitoru je možné zobrazit, editovat i ukládat dokumenty nacházející se na cloudových serverech.

Funkce Remote Access zase umožňuje bezdrátový vzdálený přístup k souborům uloženým v počítači, který se fyzicky nachází na jiném místě, například v kanceláři. Port USB Type-C funguje nejen pro přenos dat a zobrazení obsahu počítače, ale také jako nabíječka až do 65 W. Možnosti připojení dále rozšiřuje několik standardních USB portů a Bluetooth 4.2, do výbavy patří i vestavěný dvoukanálový reproduktor.
 
A po práci monitor poslouží jako plnohodnotné centrum domácí zábavy. Umožňuje totiž  streamovat nejrůznější obsah nejen prostřednictvím služby Samsung Smart Hub, ale také z oblíbených kanálů typu Netflixu, HBO nebo YouTube, a to samostatně, bez nutnosti připojení k počítači nebo mobilnímu zařízení.

K ovládání v tomto případě slouží dálkový ovladač v základním balení, na kterém najdete mimo jiné tlačítka pro přímý přístup ke streamingovým službám. Díky integraci systému Bixby lze monitor ovládat i hlasem.
 
Kromě toho výrobci vybavili Smart Monitor technologiemi, které výrazně vylepšují uživatelské pohodlí při sledování obrazu. Funkce Adaptive Picture automaticky nastavuje jas a barevnou teplotu v závislosti na okolním prostředí a optimalizuje tak celkovou obrazovou kvalitu. Díky tomu se oči tolik nenamáhají ani po dlouhé práci.

Do výbavy patří i speciální úsporný režim se sníženým vyzařováním v modré části spektra. V České republice budou tyto monitory k dispozici od prosince v limitovaném množství.

Mohlo by vás zajímat

Reklama