Nejrychlejší cenově dostupné wi-fi bez zbytečných složitostí, to je nový WAX220

Každá jednotka pokryje více než 600 metrů čtverečních a její nastavení trvá 10 minut / NETGEAR
NETGEAR představil nový přístupový bod k bezdrátové wi-fi síti. WAX220 WiFi 6 Access Point je snadno použitelný, cenově dostupný produkt s vysokým výkonem.

Novinka je praktickou volbou pro malé firmy a ty, kteří chtějí rychlou konfiguraci a rychlou wi-fi za dostupnou cenu.

Model poskytuje dle webu výrobce celkovou propustnost wi-fi až 4,2 Gb/s a je vybaven 2,5Gb/s portem Power-over-Ethernet (PoE). Zařízení pracuje s technologií WiFi 6 Release 2, která využívá širší kanál v pásmu 5 GHz a poskytuje o 100 % vyšší propustnost než předchozí verze WiFi 6.

V porovnání s přístupovými body standardu WiFi 5 nabízí WAX220 vyšší rychlosti bezdrátového internetu a menší přetížení v koncovém bodě, což umožňuje připojit až 4x více zažízení.

Každá jednotka pokryje více než 600 metrů čtverečních a její nastavení trvá přibližně 10 minut, což z ní činí ideální volbu pro ty, kteří hledají lepší wi-fi bez zbytečných složitostí.

Stávající router v domácnosti nebo malé firmě může mít omezenou nebo žádnou bezdrátovou kapacitu a dosah. Přidáním routeru WAX220 je možné vytvořit samostatnou wi-fi síť s vyšším výkonem, pokrytím a zabezpečením.

WAX220 lze připojit ke směrovači pomocí ethernetového kabelu a napájet jej pomocí napájecího adaptéru. Případně lze WAX220 připojit ethernetovým kabelem k přepínači PoE (Power-over-Ethernet) za směrovačem.

Pro pokrytí větší plochy je možné do sítě přidat více jednotek WAX220, které je možno nakonfigurovat buď jako jednotnou síť, nebo vytvořit více nezávislých sítí s jedinečnými hesly. WAX220 WiFi 6 Access Point bude na evropském trhu dostupný od 15. února 2023 za doporučenou cenu 299 EUR (přibližně 7 050 Kč).

Zdroj: NETGEAR

Mohlo by vás zajímat

Reklama