Router Nighthawk RS700 poskytuje rychlost bezdrátového připojení až 19 Gb/s

Třípásmový WiFi 7 router umožňuje snížení latence pro odezvu v reálném čase při hraní AR/VR her / NETGEAR
NETGEAR představil svůj první WiFi 7 router Nighthawk RS700, který poskytuje až 19 Gb/s rychlé wifi, což je více než dvojnásobek rychlosti předchozích generací.

Požadavky na bezdrátové připojení v moderních domácnostech posouvají hranice wifi standardů. Současně roste dle webu společnosti NETGEAR počet zařízení připojených k internetu, stejně jako množství času, který členové rodiny tráví online sledováním videa v rozlišení 4K/8K.

Rozšiřující se možnosti práce z domova zvyšují množství realizovaných videohovorů a dalších činností, které jsou náročné na vyšší rychlost a kapacitu přenosu dat po internetu, podobně jako hraní interaktivních her v reálném čase a využívání aplikací rozšířené (AR) nebo virtuální (VR) reality.

Zatímco WiFi 6E otevřelo 6GHz pásmo jako superdálnici pro nejnovější a nejrychlejší zařízení, WiFi 7 tento slib naplňuje a uvolňuje bezprecedentní rychlosti a výkon. Nový router RS700, poháněný systémem na čipu (SOC) Broadcom BCM6726/3 WiFi 7, dosahuje rychlosti až 19 Gb/s.

Třípásmový WiFi 7 router umožňuje výrazné snížení latence pro odezvu v reálném čase při hraní AR/VR her nové generace nebo pro plynulé UHD videohovory a 8K streamování pro více uživatelů současně.
 
RS700 je také vybaven 10Gb internetovým portem a také 10Gb a čtyřmi 1Gb LAN porty pro rychlé a flexibilní kabelové připojení. Router je dodáván s roční licencí NETGEAR Armor, která poskytuje automatický bezpečnostní štít pro všechna připojená zařízení.

Armor je zabudován do routeru jako komplexní bezpečnostní řešení, které monitoruje aktivity směřující do a z internetu, chrání počítače, bezpečnostní kamery, dětské chůvičky a další zařízení internetu věcí. Označuje také externí hrozby a nekalé aktivity směřující z těchto zařízení.

Router Nighthawk RS700 má nové, štíhlé šasi s vysoce výkonnými anténami poskytujícími 360stupňové pokrytí optimalizované pro podporu až 200 souběžně připojených zařízení v celé domácnosti.

Konstrukce 3D antény poskytuje nejlepší připojení pro všechny druhy domů, maximální výkon wifi signálu pokryje až 325 metrů čtverečních obytné plochy. Díky menším rozměrům se router snadno vejde na poličku nebo desku stolu.

Zdroj: NETGEAR

Mohlo by vás zajímat

Reklama