Nejlépe hodnocený bezdrátový reproduktor na světě vydrží přehrávat na jedno nabití až 24 hodin

 
Další 4 fotografie v galerii
Plné nabití baterie s kapacitou 2600 mAh trvá jen dvě hodiny / DALI
Dánský výrobce audiotechniky DALI zahájil v únoru distribuci svých produktů i na našem trhu. Nabídne například přenosný bluetooth reproduktor DALI Katch.

Určitě tuto novinku nepřehlédněte: jde totiž o nejlépe hodnocený reproduktor roku 2016 a 2017 podle prestižní ankety "What Hi-Fi?" nabízející realistický zvuk a kombinaci těch nejmodernějších digitálních technologií.

Reproduktor je vybaven koženým páskem s nastavitelnou délkou pro pohodlné přenášení. Obvodový rám je vyroben ze slitiny hliníku a postranní části z odolného třívrstvého materiálu s jádrem z pleteného silonu, což zajistí dostatečnou bezpečnost při přenosu. 

Dali Katch v sobě ukrývá čtyři reproduktory. Dvojici výškových reproduktorů s výkonem 25 W pohání digitální zesilovač, tyto dva reproduktory jsou dále doplněny o dva 3,5“ velké basové reproduktory. Dali Katch nabízí dva zvukové profily Clear a Warm. Profil Clear najde využití pro většinu situací a hudebních žánrů. Profil Warm zdůrazní basové tóny a je určen pro poslech ve větších místnostech.

Reproduktor DALI Katch lze propojit s mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth 4.0 (s podporou kodeku Apt-X), ale také prostřednictvím 3,5mm jack konektoru. USB výstup umožňuje nabíjet připojené zařízení a lze jej také využít k připojení adaptéru Chromecast Audio. To zajistí snadné přehrávání v domácí síti.

Pro snadné spárování s mobilním telefonem nechybí technologie NFC. Baterie s kapacitou 2600 mAh se postará až o 24 hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití, zatímco plné nabití trvá pouhé 2 hodiny.

Jak je vidět na našich fotografiích, reproduktor je k dostání ve třech barevných provedeních – Dark Shadow (modrá), Green Moss (mechově zelená) a Cloud Gray (béžová), a to za 9 990 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama