Zahoďte sluchátka: Zvukový límec s reproduktory umožňuje poslouchat hudbu i zvuky z okolí

 
Další 4 fotografie v galerii
Límec SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth / Bose
Speciálně konstruovaný reproduktor Bose SoundWear Companion se konečně příští měsíc objeví v prodeji i na evropském trhu. A jak vlastně tato revoluční novinka funguje?

Jde vlastně o límec s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je vyroben z pohodlného silikonu, který je používán běžně i k lékařským účelům. Reproduktory jsou umístěny přímo pod uši posluchače a jsou úzce směrovány směrem vzhůru.

Díky tomu si reprodukovaný zvuk v plné síle a kvalitě vychutná pouze ten, kdo tento límec nosí. Napříč límcem jsou vedeny dvě basové ozvučnice využívající technologii WaweGuide, známou například z reproduktorů Bose SoundTouch.

Bose Soundwear Companion je určen všem, pro které je hudba nedílnou součástí života, jsou stále v pohybu, nechtějí rušit hlasitou reprodukcí okolí a zároveň z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí používat sluchátka (například chtějí slyšet, co dělá jejich dítě, dění v kuchyni nebo třeba při práci v kanceláři).

Límec zprostředkuje uživateli diskrétní, přitom dostatečně kvalitní poslech. Bose SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth a díky tomu přehrává hudbu bezdrátově ze všech kompatibilních zdrojů, jako jsou smartphony, počítače nebo multimediální přehrávače, lze používat se dvěma zařízeními současně a samozřejmě nabízí funkci handsfree pro telefonování.

Zvukový límec Bose Companion bude v Evropě k dostání v první polovině druhého čtvrtletí tohoto roku, cena zatím ještě nebyla stanovena.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama