První projektory speciálně navržené pro herní konzoli Xbox

Projektory jsou černozelené, čímž kopírují design konzole Xbox řady X / ViewSonic
Společnost ViewSonic uvede na trh první projektory na světě speciálně navržené pro herní konzoli Xbox. Nové LED projektory X1-4K a X2-4K s krátkou projekční vzdáleností přinášejí hladký a plynulý obraz v rozlišení 4K UHD se 100palcovým obrazem v kombinaci se zvukem na kinematografické úrovni zajištěným reproduktory Harman Kardon.

LED projektory X1-4K a X2-4K nabízejí nejlepší možný zážitek z her pro Xbox a jsou černozelené, čímž kopírují design konzole Xbox řady X. Kromě toho se dle webu ViewSonic mohou pochlubit kombinací vysokého rozlišení, rychlým vstupem 4,2 ms a obnovovací frekvencí 240 Hz, takže si všichni mohou vychutnat plynulé hraní.

Kromě dynamického herního zážitku jsou projektory navrženy s intuitivním ovládáním pro okamžitou zábavu. Jsou kompatibilní se systémem CEC (ovládání spotřební elektroniky) konzole Xbox, což znamená, že po spuštění konzole se současně zapne i projektor.

Po připojení konzole přes rozhraní HDMI 2 se navíc projektor automaticky přepne do herního režimu a poskytne nejlepší možný obraz s vylepšenými barvami. Modely X1-4K a X2-4K nabízejí v kombinaci s rozlišením 4K HDR a reproduktory Harman Kardon komplexní audiovizuální zážitek.

Díky využití LED technologie 3. generace poskytují tyto projektory vylepšený jas 2 900 lumenů, což zajišťuje čistý obraz v jakémkoli prostředí a roky nenáročné údržby díky životnosti 30 000 hodin. Projektory navíc získaly certifikaci TÜV SÜD pro nízkou hladinu modrého světla, takže jsou oba vyrobeny tak, aby minimalizovaly poškození očí a nepohodlí způsobeného dlouhodobým sledováním.

Kromě toho tyto projektory umožňují velkou flexibilitu při instalaci v prostorách různých velikostí a s různým uspořádáním. Projektor X1-4K se standardním poměrem projekční vzdálenosti je primárně určen pro instalaci na strop, čímž šetří podlahovou plochu a nepředstavuje žádnou překážku. Naproti tomu projektor X2-4K s krátkou projekční vzdáleností lze pohodlně umístit na konferenční stolek a promítat široký 100palcový obraz ze vzdálenosti pouhých 1,5 metru.

Projektory nevyžadují centrální polohování při nastavení díky možnosti horizontálního/vertikálního lichoběžníkového zkreslení a nastavení 4 rohů. Uživatelé tak mohou získat dokonale tvarovaný obraz z boční projekce bez nutnosti přestavovat nábytek. Díky těmto funkcím snadného nastavení jsou projektory ideálním řešením pro vytvoření herní místnosti nebo domácího kina.

Zdroj: ViewSonic

Mohlo by vás zajímat

Reklama