Nové přenosné dotykové monitory pro práci odkudkoli s rozlišením Full HD

Uživatelé mohou jednoduše připojit monitor ke svému zařízení pomocí kabelu USB-C / Verbatim
Společnost Verbatim představila hned čtyři nové přenosné monitory, které uživatelům poskytují možnost rozšířit kdykoliv své zařízení o další obrazovku. Nová řada zahrnuje tři modely s dotykovou obrazovkou, dostupných ve velikostech 14”, 15,6” a 17,3” a také 14” model bez dotykové obrazovky.

Všechny modely disponují rozlišením Full HD 1920 x 1080 a 16 miliony barevných odstínů, což zajišťuje dostatečně čistý obraz. Dotykové monitory podporují dle webu výrobce kapacitní 10bodové vícedotykové ovládání s technologií G+FF, která umožňuje snadné a přesné dotykové ovládání.

Uživatelé mohou jednoduše připojit monitor ke svému zařízení pomocí kabelu USB-C, který také umožňuje plug and play nastavení kompatibilních zařízení. Díky nízké spotřebě, doložené energetickým štítkem A, není potřeba externí napájení monitoru.

Kromě pokročilé technologie dotykové obrazovky, jsou monitory vybaveny panelem IPS, který poskytuje plný pozorovací úhel 178° a poměr obrazovky 16:9. Pevné a odolné hliníkové pouzdro zajišťuje monitorům dostatečně dlouhou životnost. Monitory jsou také vybaveny technologií HDR, která zlepšuje kvalitu obrazu a poskytuje uživatelům ten správný zážitek ze sledování.

Monitory jsou univerzální a nabízejí dostatečnou kompatibilitu pro práci, cestování a hraní her. Uživatelé mohou připojit přenosný monitor ke svému notebooku, Macu, tabletu, telefonu, fotoaparátu nebo konzoli pomocí USB-C nebo HDMI, což z něj činí ideální řešení pro ty, kteří potřebují pracovat na cestách.

Monitory jsou ultratenké a lehké, takže se snadno přenášejí a přepravují. Dodávají se také s integrovaným reproduktorem a audio jackem pro připojení sluchátek nebo reproduktorů.
 
Dodávají se se všemi potřebnými kabely, včetně jednoho kabelu USB-C na USB-C, jednoho kabelu USB-A na USB-C a jednoho kabelu HDMI na HDMI. Kromě toho je součástí dodávky napájecí adaptér se zástrčkou pro EU a Spojené království, pro volitelné přídavné napájení a také neoprenové ochranné pouzdro, které zajistí ochranu monitorů před poškrábáním a poškozením během přepravy.

Zdroj: Verbatim

Mohlo by vás zajímat

Reklama