The Premiere: Laserový projektor s krátkou projekční vzdáleností a rozlišením 4K

 
Další 1 fotografie v galerii
O kvalitní zvuk se u modelu Premiere stará výkonný vestavěný basový woofer / Samsung
Nový laserový projektor s krátkou projekční vzdáleností, s názvem The Premiere, nabízí zážitek jako v opravdovém kině, a přitom neopustíte pohodlí vlastního obýváku – a ani k tomu nepotřebujete televizi.

Model Premiere bude k dispozici ve verzích s maximální úhlopříčkou 120 a 130 palců (305 a 330 centimetrů) s označením LSP9T a LSP7T, v obou případech s laserovou technologií a rozlišením 4K.

Premiere LSP9T je první projektor s podporou HDR10+ a technologií trojího laseru, výsledkem je kontrast s maximálním jasem 2800 ANSI lumenů. Oba modely podporují režim Filmmaker, v němž obraz odpovídá původním představám autorů.

Do výbavy inteligentního projektoru patří i platforma Samsung Smart TV, díky níž bude možné bez problémů streamovat video z většiny partnerských služeb. K dispozici je i připojení k mobilním zařízením pomocí technologie Tap View a mirroringu.

Projektor Premiere bude k dispozici v kompaktním, prostorově úsporném provedení, takže se bude hodit do všech typů obývacích pokojů. Má mimořádně krátkou projekční vzdálenost, a tudíž ho lze postavit až skoro ke zdi, na kterou promítá.

Mezi další přednosti patří snadné nastavení a také moderní látková povrchová úprava. O kvalitní zvuk se stará výkonný vestavěný basový woofer, k dispozici je i podpora prostorového zvuku Acoustic Beam, takže se zážitek „jako z kina“ ještě zesiluje. V menších místnostech tak vůbec není nutné investovat do další zvukové aparatury.

Samsung začne model Premiere prodávat po celém světě v následujících měsících – napřed v USA, Evropě a Koreji, pak i v dalších regionech. O případné dostupnosti v Česku a na Slovensku se zatím nerozhodlo.

Mohlo by vás zajímat

Reklama