Chytrý projektor se systémem Windows a procesorem Intel

Instalaci zjednodušuje automatické lichoběžníkové zkreslení a automatická volba režimu obrazu a zvuku / BenQ
Nový model BenQ EH620 je prvním chytrým projektorem na světě, určený pro business segment, integrující plnohodnotný operační systém Windows, který je osazen procesorem Intel Celeron řady 4000.

All-in-one projektor EH620 se systémem Windows a všemi funkcemi s ním spojenými se rychle přizpůsobí pracovištím založeným právě na tomto operačním systému a poskytne dle webu výrobce stejnou vysokou úroveň zabezpečení, ovládání a přístupové protokoly jako firemní notebooky nebo stolní počítače.

Zároveň umožňuje bez nutnosti připojení externího zařízení využít kompletní sadu aplikací Windows, od Office 365 přes Adobe Document Cloud až po Microsoft Azure nebo Zoom a další konferenční aplikace.

Projektor lze integrovat do stávající cloudové infrastruktury, jako je Microsoft Azure. Je vybaven přihlašovacími protokoly pro ověření korporátní identity včetně individuálního přihlašování a přihlašování hostů, víceúrovňového ověření a podmíněného přístupu.

Zvýšenou úroveň zabezpečení reprezentuje také pokročilé 128bitové šifrování AES a ochranou bezdrátového připojení WPA2, nechybí ani technologie Intel Secure Boot chránící před malwarem.

BenQ EH620 je certifikován společností Onward Security Corporation, prošel bezpečnostním auditem Black Box Test bez nálezu zranitelnosti v operačním systému, síťových službách, bezdrátových protokolech, správě hesel, zabezpečení přístupu a hardwaru.

Nejnovější procesor Intel Celeron řady 4000 byl plně integrován ve spolupráci vývojových týmů BenQ a Intel. Uživatelům tak projektor nabízí volnost bez nutnosti připojení externího zařízení se jednoduše přihlásit přímo do firemní sítě a okamžitě zahájit schůzky a videokonference na 150palcové obrazovce s FullHD rozlišením.

Přístup do obchodu Microsoft Store dále umocňuje univerzálnost a možnost sofistikovaných řešení různých scénářů a náplně schůzek prostřednictvím stažení jakékoli vhodné aplikace.

Intuitivní orientaci v systému Windows 11 IoT Enterprise podporuje uživatelské rozhraní BenQ Uni Launcher. Pro spolupracovníky využívající zařízení s operačními systémy iOS, Mac OS a Android nabízí projektor bezdrátovou projekci bez nutnosti instalace ovladačů přes Miracast, Airplay, Google Cast a funkci BenQ InstaShare poskytující zrcadlení do až 4 oblastí rozdělené obrazovky.

Firemní projekční řešení je ideální pro snadnou integraci do stávajícího ekosystému firmy založeného na operačním systému Windows společně s dalšími zařízeními, jako jsou tablety, interaktivní tabule a různé chytré kamery.

Instalaci zjednodušuje automatické lichoběžníkové zkreslení, automatická volba režimu obrazu a zvuku reprezentovaného dvěma 5W reproduktory. IT oddělení ocení automatické aktualizace firmwaru OTA a plnou kompatibilitu s řídicími systémy Extren, Creston, AMX a PJ Link. BenQ EH620 bude v prodeji v polovině listopadu 2022, a to za 38 590 Kč.

Zdroj: BenQ

Mohlo by vás zajímat

Reklama